Babí léto

Po roce vás opět zveme na slavnost Babího léta. Letos bude na tábořišti v Machovské Lhotě. Akce je určena pro světlušky, vlčata, skauty a skautky.

Hlavní program začne v sobotu v 9:00. Je možnost přijet na autobusovou zastávku Machov Lhota. Kdo přijede pouze na sobotu, tak počítejte s tím, že program bude končit v 16:00. Poslední přímý autobus z Machovské Lhoty jede v 17:17. Další možností dopravy z tábořiště je autobus v 19:47 z Bezděkova nad Metují, který je vzdálen cca 5km.

Kdo má rád podzimní táboření, tak s námi může tábořit již od pátku do neděle. V sobotu večer se uskuteční 2. ročník soutěže O PUTOVNÍ ZLATÝ EŠUS. Vařit se může v týmech jakéhokoliv složení a je nutné dodržet pouze vaření na ohni a doba přípravy maximálně 1,5hod. Večery nám budou krátit noční hry a v neděli se můžete těšit na bojovku a balení. Konec nejdéle ve 14:00.

Čaj, voda a ohniště na tábořišti bude, zbytek už je na vás.

Účastnický poplatek na celý víkend je 40 Kč a na sobotu 30 Kč. Vedoucí nahlásí účast do 18.9. na mail genci@volny.cz!

Pro vlčata a světlušky z Police platí následující.
Sraz bude v sobotu ráno v 8:30 na bus zastávce Machovská Lhota a děti si vyzvedněte opět na zastávce Machovská lhota v sobotu večer v 18:00. S sebou oblečení dle počasí na ven, jídlo a pití na celý den.

Skauti - sraz 22. září 2017 v 16.15 hod. u klubovny (jdeme pěšky, nováčkům batohy odvezeme), příjezd v neděli 24. září ve 14.40 hod. na autobusové nádraží do Police.

• 22.09.2017 - 24.09.2017