Podzimní prázdniny vlčat a skautů

500 Kč - bez prohlídky Muzea řemesel / 600 Kč - s prohlídkou Muzea řemesel (jízdné, ubytování, jídlo od čtvrtečního oběda, vstupné, ...)

Příjezd v neděli 29. října v 16.20 hod. opět na vlakovou zastávku do Žďára.

peníze přineste na schůzku 19. října (skauti) či 20. října (vlčata)

Jedná se o jedinou akci celého oddílu v průběhu celého roku. Naplánováno je toho hodně – poznáme zajímavá místa v okolí (přírodní zajímavosti, rozhledny, zříceniny hradů,…), zahrajeme si mnoho her, zažijeme dobrodružství,…

Ubytování na základně Urbanka http://www.skautletohrad.cz/#najem, která patří skautům z Letohradu.
Reálné náklady na akci jsou vyšší – 250,- Kč každému na účast přispívá naše skautské středisko.

Michal Bureš - Bumerang  (mob. 773 046 484, e-mail Bures.M@seznam.cz) a Jiří Cvrček (mob. 731 725 361)

• 25.10.2017 - 29.10.2017
    • Sraz ve středu 25. října 2017 v 15.30 hod. na vlakové zastávce ve Žďáře nad Metují.
    • Příjezd v neděli 29. října v 16.20 hod. opět na vlakovou zastávku do Žďára.
    • jídlo na středu a čtvrteční dopoledne (společné jídlo od oběda)
    • kapesné (max. 150 Kč)
    • spacák
    • karimatku