Babí léto - vlčata

Před námi je celostředisková akce Babí léto, které proběhne v České Metují.. Organizační informace pro vlčata, kteří se chtějí zúčastnit celé akce. Sraz je v 15:00 u Klubovny. Pojedeme na kole pouze s malým baťůžkem (svačina a piťí) asi přes Maršovské údolí. Veškeré věci necháme v Klubovně a necháme si je dovést na místo. V neděli po obědě se přesuneme na kole do Police na střediskové focení. Akce je možné se zúčastnit i částečně. Prosím dejte vědět kdo pojede na celou akci, případně částečně atd. Dále napište, kdo nemůže jet na kole a rád by jel na celou akci. Předpokládám, že kluci mají horské/trekové kolo ideálně 24", ale i s 20" to půjde. Mám k dispozici na víc jednu 20" v pojízdném stavu. Nezapomeňte na helmu. Prosím, co nejdříve o nahlášení účasti, abych mohl nakoupit potraviny.

• 14.09.2018 - 16.09.2018
    • u klubovny v 15:00
    • navazujeme střediskovým focením
    • 250,-