Podzimní prázdniny - Kolín

Sraz:  ve středu v 16:30  na vlakovém nádraží ve Žďáře nad Metují. Na sebe si vezměte skautský kroj ( kdo ho nemá tak střediskové tričko, odjezd vlaku je v 16:40)

Návrat: v sobotu  v 15:20 na vlakové nádraží do Žďára nad Metují

Na podzimní prázdniny vyrazíme do Kolína a stanou se z nás zámecké paní, neboť skauti z Kolína mají svou klubovnu na zámečku. Na našich výpravách ověříme co je pravdy na písničce Kolíne, Kolíne stojíš v pěkné rovině. Na společné výpravě se vydáme do Kutné hory, kde jsou stříbrné doly, tak třeba se nám poštěstí a přijedeme domů jako boháči.

• 25.10.2017 - 28.10.2017
    • 16:30 vlaková zastávka Žďár nad Metují
    • 15:20 vlaková zastávka Žďár nad Metují
    • Co všechno je potřeba si zabalit do velkého batohu:
    • Kartičku pojišťovny, legitimaci s fotkou, reflexní pásek, spacák, karimatku, přezůvky, zavírací nůž, ešus, lžíci, hrneček, menší batoh na výlety, termosku na čaj nebo lahev na pití (minimálně 1 litr), pláštěnku (nepromokavá bunda není pláštěnka), oblečení na výlety pro chladnější počasí, čepici, rukavice, troje rezervní ponožky, oblečení do klubovny, pevné boty na výlety a raději jedny náhradní (dobře rozšlápnuté a naimpregnované), ručník, mýdlo, pastu a kartáček na zuby, hřeben. Zápisník, tužku, pastelky, nůžky, uzlovačku, šátek. Vše složte do jednoho batohu, ať při přestupech něco nenecháte ve vlaku. Kapesné stačí 100,- Kč. Mobilní telefon raději nechte doma, nebude potřeba a jen ho budete neustále hlídat. Pár sladkostí si vezměte, ale rozumně, lepší je k svačině chleba než tři tatranky. Na středu si vezměte jídlo vlastní, společná bude až čtvrteční snídaně.