Velikonoční prázdniny - Višňová u Křivoklátu

Velikonoční prázdniny patří již tradičně celostřediskové výpravě. Tentokrát se vypravíme prozkoumat Křivoklátsko. Ubytovaní budeme v chatě ve Višňové u Křivoklátu. Okolí je plné hradů zámků a zřícenin a tak o cíl výletů určitě nebude nouze.

• 29.03.2018 - 01.04.2018
    • v 6:30 na vlakovém nádraží v Polici nad Metují
    • 18:15 na vlakové nádraží do Police nad Metují

Na cestu si oblečte skautský kroj ( Kdo nemá tak střediskové tričko). Do batohu: Kartičku pojišťovny, legitimaci s fotkou, reflexní pásek, spacák, (roveři si přibalí i karimatku), přezůvky, zavírací nůž, menší batoh na výlety, termosku na čaj nebo lahev na pití (minimálně 1 litr), 2 brambory, 1 buřt, pláštěnku (nepromokavá bunda není pláštěnka), oblečení na výlety pro chladnější počasí, čepici, rukavice, troje rezervní ponožky, oblečení do klubovny, pevné boty na výlety a raději jedny náhradní (dobře rozšlápnuté a naimpregnované), ručník, mýdlo, pastu a kartáček na zuby, hřeben. Zápisník, tužku, pastelky, nůžky, uzlovačku, šátek. Vše složte do jednoho batohu, ať při přestupech něco nenecháte ve vlaku. Kapesné stačí 100,- Kč. Mobilní telefon raději nechte doma, nebude potřeba a jen ho budete neustále hlídat. Pár sladkostí si vezměte, ale rozumně, lepší je k svačině chleba než tři tatranky. Nezapomeňte si vzít jídlo na cestu, společné bude až ve čtvrtek večeře.