Deskové hry - informace pro Medvíďata

V neděli 14. listopadu bude probíhat turnaj v deskovývh hrách na sále polické hasičárny, pro Medvíďata uděláme mini-verzi, a zahrajeme si s nimi několik her určených pro jejich věkovou kategorii. Už i čtyřletí zvládnou novější hry, které jsou založeny na spolupráci všech hráčů, takže tam není neštěstí z prohry a ti starší si klidně mohou i zasoutěžit.Tato akce je určena i pro veřejnost, takže pokud si budete chtít přijít zahrát také, jste vítáni. (běžně se hraje ve třech soutěžních kategoriích - pokud chcete soutežit přijďte už v 9:00, nebo si třeba jen zkusíte nějakou z her, které tam budeme mít).

Potřebuji do pondělí 8.11. vědět počty účastníků abychom objednali dost řízků k obědu.

Doufáme, že turnaj bude moci proběhnout. Uvidíme jak se nám zpřísní podmínky pro pořádání podobných akcí do 14.11. Samotestů bude kdyžtak na místě dostatek, a děti do 6 let se netestují.

• 14.11.2021
    • v 10:00 v polické hasičárně