Střediskový tábor Křenov 2021

Zdravím všechny rodiče (skautů, skautek, vlčat, světlušek).

Letos pojedeme na tábor společně a informace budu společně komunikovat já skrze tento email: maja.tr@seznam.cz. V příloze Vám posílám přihlášku na tábor spolu s potvrzením o zdravotní způsobilosti dítěte (vyplňuje lékař). Vyplněnou přihlášku prosím odevzdejte do 7. 6. 2021. Buď vedoucím oddílů nebo do schránky klubovny (s informováním o vhození).

Doplnění k posudku od lékaře – je platný dva roky, takže kdo ho má z minulého roku, nemusí nechávat vyplňovat nový. Pokud by tomu bylo kvůli aktuální situaci jinak, budeme vás o tom informováni.

Cena tábora je 2600 Kč a je nutné ji uhradit do 24. 6. 2021 (podrobnosti opět v přihlášce). Prosíme věnujte pozornost odstavci “Zákonný zástupce bere na vědomí:” v přihlášce – jsou zde popsány podmínky vrácení poplatku v případě nemoci, či nekonání tábora z důvodu epidemiologické situace.

Tábor se bude konat od úterý 6.7. 2021 do soboty 17.7.2021 na tábořišti v Křenově (konkrétní umístění na mapě zašleme společně s dalšími pokyny). Doprava dětí a jejich zavazadel bude na vás – rodičích. Přesné informace k příjezdu dostanete včas.

Chtěly bychom Vás požádat, především tatínky, aby nám 30. 6. 2021 v odpoledních/podvečerních hodinách přišli pomoci s nakládáním věcí na náklaďák. Budeme vám za to moc vděční.

Seznam věcí spolu s pokyny k příjezdu na táboru zašleme později.

Když budete mít jakékoli dotazy, kontaktujte mě přednostně skrze tento e-mail, případně telefon 725 347 547.

Pěkný podvečer, Magdaléna Troutnarová – Wokno

• 06.07.2021 - 17.07.2021