770 let - Police nad Metují

Dobrý den,

pravděpodobně již víte, že v sobotu 16.9. budou probíhat oslavy 770 let od založení města Police nad Metují. Se skautským střediskem se zapojíme hned do více akcí.

V pátek 15.9. proběhne workshop aranžování květin pod vedením L. Burešové. Vše bude probíhat ve skautské klubovně od 15:00. Tato část programu je určena spíš dívčí části našeho střediska. Květiny pak budou zdobit stoly na polickém náměstí.

V sobotu 16.9.

v 8:00 sraz u Špejcharu - je potřeba převézt/přenést podsadový stan a pár desek na stavění kostiček, v případě horšího počasí nůžkáče apod. a vše nachystat na místě v parku (předpokládám, že to bude tak na 1-2 hodiny)

se budeme podílet na doprovodném programu v Bezděkových sadech (autobusák). Program tvoříme společně se Sokolem a MC Mamina a časově bude probíhat od 13:30 do cca 16:40. Poté bude následovat běh Policí (hromadná - spíš sranda záležitost).  Kdo by chtěl ze starších skautů a skautek pomoci s organizací v sadech, ať se přihlásí u vedoucích na schůzkách, Když nás bude víc, zvládneme se lépe prostřídat a oslavy si tak všichni můžeme užít. Prosíme ať si děti vezmou středisková trička.

• 15.09.2023 - 16.09.2023